Categories
inspirujte se

Miluju školu, když je zavřená

Konec prázdnin. Paní učitelky už si chystají červené propisky. Děti odpočítávají poslední volné dny, zatímco rodiče běhají po obchodech, aby pro své ratolesti zajistili důstojnou školní výbavu.

Ale ti protřelí už vědí, že trička, tepláky, legíny, mikiny mohou objednat v klidu internetu na www.littlerockstar.cz. A ne jen tak ledajaké! Little Rock Star pro děti navrhuje oblečení s názorem a ten se v našich krajích při vstupu do procesu povinné školní docházky obzvláště cení. Tužky, pravítka, učebnice jsou samozřejmě základem každé školní výbavy, ale moc velkou zábavu s nimi vaše děti nezažijí.

elektroteplaky_male miluju_skolu_mala neposloucham_mala

Chcete-li jim první dny ve vzdělávacích institucích trochu zpestřit, vyšlete je v tričku MÁM SVOU VLASTNÍ HLAVU, POŘÁD ROSTU nebo NEPOSLOUCHÁM JEN TAK NĚKOHO případně MILUJU ŠKOLU. KDYŽ JE ZAVŘENÁ. Mikinu může na zádech zdobit nápis PROTOŽE BAGR nebo TERČ či ANDĚLSKÁ KŘÍDLA, tepláky jsou mnohem funkčnější pokud mají na zadečku ikonku NEPLÁCAT nebo ELEKTRO-ZÁSTRČKU. Nebojte se, naškrobených límečků si vaše ratolesti v životě ještě užijí dost a dost. A věřte, že děti váš dobrý vkus ocení a vše vám jednou vrátí.

Další oblečení Little Rock Star najdete na www.littlerockstar.cz.

Komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *